Magazín

Jak pečovat o plnovous?

Za plnovous se stydět nemusíte. Již několik let je trendy a nechává si ho narůst každý, kdo chce vypadat mužně a budit respekt.

Kdy na vousy olej a kdy balzám?

Ukážeme si rozdíl mezi olejem a balzámem na vousy, pro koho jsou vhodné, případně proč používat oba produkty.

Jaký dárek pro vousáče?

Vybrat dárek může být oříšek. Ale také nemusí. Pokud si dotyčný nechává narůst vousy, máte napůl vyhráno. Dárková sada pro vousáče je (alespoň podle nás vousáčů) senzační dárek, který rozhodně neurazí. Tím spíš, pokud vsadíte na luxusní kosmetiku.

Jak se správně holit?

Rozhodli jste se, že po delší době shodíte vousy, protože se s nimi necítíte komfortně, ale z holení máte tak trochu obavy? Pokud máte strach z podrážděné pleti, a proto vždy kontakt s břitvou odkládáte na poslední chvíli, máme pro vás dobrou zprávu.

Základy pravidelné péče o vousy a knír

Vousy může mít (téměř) každý. Ale mít vousy, na které je radost pohledět? Budete muset vynaložit určité úsilí a především – dodržovat základy pravidelné péče. V praxi samozřejmě záleží na tom, jak si ideální vousy představujete. Pokud se chcete na veřejnosti prezentovat jako Rumcajs, v podstatě stačí, abyste je nechali na pokoji. Jen ať si rostou, jak chtějí…

Olej nebo balzám na vousy?

Záleží na délce upravovaných vousů. Kde nestačí olej na vousy, pomůže balzám na vousy. S tvrdým a rozčepýřeným plnovousem si poradí mnohem lépe, a to bez nutnosti aplikace dalších přípravků. 

BYJOME je nová česká značka v péči o vousy

Jsme rádi, že vám můžeme po dvou letech práce představit naši novou značku luxusní pánské kosmetiky na vousy na našem e-shopu byjome.cz.