Jaký dárek pro vousáče?

Vybrat dárek může být oříšek. Ale také nemusí. Pokud si dotyčný nechává narůst vousy, máte napůl vyhráno. Dárková sada Byjome pro vousáče je (alespoň podle nás vousáčů) senzační dárek, který rozhodně neurazí. Tím spíš, pokud vsadíte na luxusní kosmetiku.

Když se řekne péče o vousy – dárková sada je jasným favoritem mezi dárky. Ale co by v ní nemělo chybět? Záleží na tom, co vousáč potřebuje, respektive jaký způsob holení preferuje. Předpokládáme, že ho znáte a bez problému pro něj vyberete vhodné produkty.

Obecně se dárkové sady skládají z oleje, nebo balzámu na vousy a případně dalších pomůcek, bez kterých se muž v rámci péče o své vousy neobejde. Součástí dárkové kazety může být šampón, vosk, hřeben, ale také potřeby pro holení na mokro – holicí strojek, štětka na holení a přírodní mýdlo na holení.

A jsme opět na začátku. Po jaké dárkové sadě byste měli sáhnout vy? Co když zbytečně utratíte za něco, co obdarovaný vousáč nevyužije? Jednoduchá rada zní – zeptejte se ho. Samozřejmě nenápadně, abyste nezabili moment překvapení. Třeba se mezi řečí zmiňte, že si také necháte narůst vousy a on – jakožto zkušený vousáč – vám jistě poradí, bez čeho se neobejdete. Ženy mají pochopitelně ztíženou pozici, ty musí informace vymámit jiným způsobem.

Anebo jděte najisto a namísto dárkové sady, která by mohla obsahovat i pár zbytečností, darujte vousáči pouze olej, nebo balzám. Případně obojí, pokud vám to dovolí rozpočet.

Vzhledem k tomu že se chystáte koupit dárek, kterým dotyčnému vykouzlíte úsměv na rtech, poohlédněte se po něm v sortimentu luxusní kosmetiky. A nemusíte chodit nikam daleko – naše a oleje a balzámy v exkluzivním balení nejsou výjimečné jen na pohled – krásně voní a stoprocentně plní svůj účel. Obdarovaný se se do nich okamžitě zamiluje.